| Kód | 0540310 |
| Kód výrobce | VR038-432 |
| Výrobce | Aqualine |
| EAN | 8590913963773 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 37,5x40,5x63,5 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 405 mm |
| Hloubka | 635 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963773 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | Aqualine |
| Šířka v mm | 490 |
| Výška v mm | 410 |
| Hmotnost | 19,00 kg |