| Kód | 0540757 |
| Kód výrobce | PS8814 |
| Výrobce | Aqualine |
| EAN | 8590913964169 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 38x74,5x66 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 745 mm |
| Hloubka | 660 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964169 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | Aqualine |
| Šířka v mm | 388 |
| Výška v mm | 566 |
| Hmotnost | 30,00 kg |