| Kód | 0284037 |
| Kód výrobce | PB104W |
| Výrobce | Aqualine |
| EAN | 8590913941740 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
WC HYGIE je ideální variantou do malých místností, kde je potřeba ušetřit prostor. Umístěním umývátka na nádržce dochází k šetření vody, která při mytí rukou protéká do nádržky, až do jejího úplného napuštění. V případě plné nádržky odtéká voda do mísy.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 36,5x78x72cm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hloubka | 720 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní, Umývátko |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | Vodovodní baterie, WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 49.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913941740 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | Aqualine |
| Šířka v mm | 720 |
| Výška v mm | 780 |
| Hmotnost | 49,80 kg |