| Kód | 0560324 |
| Kód výrobce | FV090 |
| Výrobce | Aqualine |
| EAN | 8590913921988 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
FAVOLO je klasická série koupelnového nábytku s decentně frézovaným dekorem na čelech zásuvek a dvířkách v bílém matném provedení. Umyvadlové skříňky lze kombinovat se zrcadly a doplňkovými skříňkami ve stejném stylu a odstínu. Elegantní umyvadla podtrhují vzhled celé série, která se hodí nejen na chalupu či do činžovního domu ze začátku 20. století.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FAVOLO |
| Rozměr | 70x90 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 900 mm |
| Barva rámu | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913921988 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | Aqualine |
| Šířka v mm | 820 |
| Výška v mm | 38 |
| Hmotnost | 8,50 kg |

Obdélníkové zrcadlo s fazetou 15 mm Určeno k nalepení nebo je možné dokoupit sadu pro zavěšení, kód ...

Obdélníkové zrcadlo s fazetou 15 mm Určeno k nalepení nebo je možné dokoupit sadu pro zavěšení, kód ...

Pouze zrcadlo bez soupravy na uchycení.

V jednoduchosti je krása. Zrcadla zaujmou hliníkovým rámem v barevném provedení chrom, černá mat a s...

Obdélníkové zrcadlo s fazetou 15 mm Určeno k nalepení nebo je možné dokoupit sadu pro zavěšení, kód ...

Oválné zrcadlo bez fasety Instalace nalepením na obklad nebo zavěšením pomocí 2x sady ZS123. Vlastno...

Koupelnová zrcadla KORIN LED vhodně doplní série koupelnového nábytku KERAMIA FRESH, ZOJA, VEGA, POL...

Topná fólie chrání zrcadlo v koupelně před mlžením. Fólie je dvojitě laminovaná (ochrana proti vlhké...