| Kód | 0540746 |
| Kód výrobce | ES8816 |
| Výrobce | Aqualine |
| EAN | 8590913964527 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x44 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění) |
| Hmotnost / ks | 1.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964527 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Vyniká vysokou rázovou houževnatostí, je lehký, stabilní a s vysokou odolností. Je odolný teplotám do 100 °C a běžným prostředkům používaným v domácnosti, včetně organických kyselin, bělících prostředků na bázi chloru, alkoholu a olejů.
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

| Výrobce | Aqualine |
| Šířka v mm | 380 |
| Výška v mm | 55 |
| Hmotnost | 1,35 kg |