| Kód | 0561980 |
| Kód výrobce | PS8512 |
| Výrobce | Aqualine |
| EAN | 8590913117817 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 36x36,5x52,5 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 365 mm |
| Hloubka | 525 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Vortex |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117817 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Vortex - toalety bez tradičního oplachového kruhu. Při splachování voda vytéká z jednoho bodu a efektivně opláchne vnitřní prostor keramiky pomocí vodního víru. Tato technologie splachování je nejen účinná, ale i velmi tichá.


Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
| Výrobce | Aqualine |
| Hmotnost | 27,00 kg |