| Kód | 0269239 |
| Kód výrobce | AK107-432 |
| Výrobce | Aqualine |
| EAN | 8590913914416 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 350x390x760 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 390 mm |
| Hloubka | 760 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Ostatní | Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913914416 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | Aqualine |
| Šířka v mm | 490 |
| Výška v mm | 410 |
| Hmotnost | 19,00 kg |