RAVAK Vana Vanda II 150x70 snowwhite

RAVAK Vana Vanda II 150x70 snowwhite
RAVAK Vana Vanda II 150x70 snowwhite
RAVAK Vana Vanda II 150x70 snowwhite
RAVAK Vana Vanda II 150x70 snowwhite
RAVAK Vana Vanda II 150x70 snowwhite
RAVAK Vana Vanda II 150x70 snowwhite
Doporučená cena výrobcem s DPH6 090 Kč
Ušetříte1 522 Kč 25 %
Vaše cena s DPH4 568 Kč
Vaše cena bez DPH3 774,80 Kč
Dostupnost:
Skladem u dodavatele
Kalkulačka splátek: spočítat
Kód0011321
Kód výrobceCO11000000
VýrobceRavak
EAN8595096891479
Záruka24 měsíců
Popis a technické parametrySpecifikace

Vana Vanda

je vana určená pro malé koupelny. Typické jsou pro ní prolisy po stranách,které udržují Vaše paže při koupání v přirozené a velice příjemné poloze.
K vaně je možno přikoupit madlo Universal, jehož povrch je z leštěného nerezu.

Rozměr: 1500x700 mm
Objem: 165 l
Hmotnost: 18 kg

Podpora není součástí balení - je nutno objednat zvlášť

V široké nabídce akrylátových van si můžete vybrat samostatné vany asymetrické, rohové nebo obdélníkové. Akrylát (PMMA) vzhledem ke svým vlastnostem umožňuje vytvoření prakticky jakéhokoli tvaru vany. Pro výslednou pevnost a tuhost jsou vany vyztužené sklolaminátem (LA) nebo polyuretanovou pěnou (PU Plus). Vany vyztužené PU Plus jsou díky své tuhosti a tepelně i zvukově izolačním vlastnostem vhodné zejména pro montáž hydromasážních systémů.

Sortiment RAVAK nabízí vany do nejrůznějších koupelen, ať už mají rozměr 4 m² nebo 12 m². Pro malé koupelny jsou k dispozici vany již od 120 cm s možností doplnění o vanovou zástěnu. Do velkých koupelen doporučujeme spíše velké originálně tvarované vany o délce až 190 cm. Pyšní se bohatým vnitřním prostorem a dodají originální a jedinečný vzhled každé koupelně.

Cílem je přinášet vám stále něco nového. Výsledkem spojení s předními designéry jsou nevšední tvary pro jedinečnost vaší koupelny a praktické řešení problémů s prostorem. Nadčasový design RAVAK se ani po delší době neokouká.

Vany značky RAVAK i panely k nim nabízíme ve speciální bílé barvě snowwhite.

Obdélníkové vany jsou oblíbenou klasikou většiny koupelen. Hlavním benefitem obdélníkových van je jejich univerzálnost z hlediska využití v prostoru. Přitom je ale možné z jednoduchého tvaru obdélníku vytvořit praktickou a navíc krásnou vanu s možností využití jak pro koupání, tak pro sprchování.

Praktické područky, podhlavníky, obdélníkové vany i pro dva - výběr je skutečně rozmanitý. Ve větších rozměrech může být obdélníková vana nepřehlédnutelnou součástí každé koupelny.  K většině obdélníkových van nabízíme univerzální vanové zástěny i ergonomické čelní a boční panely.

Některé obdélníkové vany (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II, Praktik Lux) lze navíc osadit hydromasážním systémem.

BarvaBílé
PoužitíKlasické
MateriálAkrylátové
VýrobceRavak

Fond ohrožených dětí
Facebook