RAVAK Vana Rosa I 160x105 L snowwhite

RAVAK Vana Rosa I 160x105 L snowwhite
RAVAK Vana Rosa I 160x105 L snowwhite
RAVAK Vana Rosa I 160x105 L snowwhite
RAVAK Vana Rosa I 160x105 L snowwhite
RAVAK Vana Rosa I 160x105 L snowwhite
RAVAK Vana Rosa I 160x105 L snowwhite
Doporučená cena výrobcem s DPH9 990 Kč
Ušetříte2 498 Kč 25 %
Vaše cena s DPH7 493 Kč
Vaše cena bez DPH6 192,15 Kč
Dostupnost:
Skladem u dodavatele
Kalkulačka splátek: spočítat
Kód0010945
Kód výrobceCM01000000
VýrobceRavak
EAN8595096813983
Záruka24 měsíců
Popis a technické parametrySpecifikace

Vana Rosa I - levá

Je-li růže královnou mezi květinami, je Rosa I královnou mezi vanami.
Nebo snad znáte nějakou jí podobnou?Originální tvar a chytře vyřešené vnější rozměry umožňují umístění i do těch nejmenších koupelen.
Vnitřní prostor je přitom větší než u klasické vany. Kvalitu materiálu a dokonalé zpracování potvrzuje i desetiletá záruka.

Rosa I je sněhobílá.Bílá barva "snowwhite" je skutečně sněhobílá a ladí s ostatními výrobky firmy RAVAK.Rosa je bohatá. K žádné jiné vaně není možno dokoupit tolik příslušenství jako k vaně Rosa.

Rozměr: 1600x1050 mm
Objem: 265 l
Hmotnost: 27 kg

Podpora není součástí balení - je nutno objednat zvlášť

V široké nabídce akrylátových van si můžete vybrat samostatné vany asymetrické, rohové nebo obdélníkové. Akrylát (PMMA) vzhledem ke svým vlastnostem umožňuje vytvoření prakticky jakéhokoli tvaru vany. Pro výslednou pevnost a tuhost jsou vany vyztužené sklolaminátem (LA) nebo polyuretanovou pěnou (PU Plus). Vany vyztužené PU Plus jsou díky své tuhosti a tepelně i zvukově izolačním vlastnostem vhodné zejména pro montáž hydromasážních systémů.

Sortiment RAVAK nabízí vany do nejrůznějších koupelen, ať už mají rozměr 4 m² nebo 12 m². Pro malé koupelny jsou k dispozici vany již od 120 cm s možností doplnění o vanovou zástěnu. Do velkých koupelen doporučujeme spíše velké originálně tvarované vany o délce až 190 cm. Pyšní se bohatým vnitřním prostorem a dodají originální a jedinečný vzhled každé koupelně.

Cílem je přinášet vám stále něco nového. Výsledkem spojení s předními designéry jsou nevšední tvary pro jedinečnost vaší koupelny a praktické řešení problémů s prostorem. Nadčasový design RAVAK se ani po delší době neokouká.

Vany značky RAVAK i panely k nim nabízíme ve speciální bílé barvě snowwhite.

Asymetrické vany do rohu jsou prostorově úsporné. Díky různým rozměrům a tvarům se hodí do malých i velkých koupelen. Svým velkým diagonálně řešeným vnitřním prostorem umožňují velmi pohodlné koupání. Vany Rosa a BeHappy se dají doplnit vanovou zástěnou, která zabrání cákání vody v koupelně. Všechny asymetrické vany můžete vybírat v pravé nebo levé variantě, která je určena umístěním vanového sedátka v pravém nebo levém rohu koupelny. Pro větší pohodlí a bezpečí jsou k většině van nabízeny podhlavníky a případně madla. Některé je s ohledem na tvar vany také možné osadit hydromasážním systémem.

BarvaBílé
PoužitíRohové
MateriálAkrylátové
VýrobceRavak

Fond ohrožených dětí
Facebook