Ravak Vana Gentiana 140x140

Ravak Vana Gentiana 140x140
Vaše cena s DPH6 742 Kč
Vaše cena bez DPH5 572,31 Kč
Kód0011195
BarvaBílé
PoužitíRohové
Délka v mm140
MateriálAkrylátové
VýrobceRavak
Dimenze DN1400 x 1400
Šířka v mm140
Výška v mm46
Záruka120 měsíců
Dostupnost:
Obvykle do 14 dnů

Vana Gentiana 140x140 snowwhite

Gentiana je luxusní rohová vana, kterou je možno doplnit řadou dalšího příslušenství.
V plné výbavě působí skutečně impozantně.

Rozměr: 1400x1400 mm
Objem: 240 l
Hmotnost: 31 kg

Podpora není součástí balení - je nutno objednat zvlášť

V široké nabídce akrylátových van si můžete vybrat samostatné vany asymetrické, rohové nebo obdélníkové. Akrylát (PMMA) vzhledem ke svým vlastnostem umožňuje vytvoření prakticky jakéhokoli tvaru vany. Pro výslednou pevnost a tuhost jsou vany vyztužené sklolaminátem (LA) nebo polyuretanovou pěnou (PU Plus). Vany vyztužené PU Plus jsou díky své tuhosti a tepelně i zvukově izolačním vlastnostem vhodné zejména pro montáž hydromasážních systémů.

Sortiment RAVAK nabízí vany do nejrůznějších koupelen, ať už mají rozměr 4 m² nebo 12 m². Pro malé koupelny jsou k dispozici vany již od 120 cm s možností doplnění o vanovou zástěnu. Do velkých koupelen doporučujeme spíše velké originálně tvarované vany o délce až 190 cm. Pyšní se bohatým vnitřním prostorem a dodají originální a jedinečný vzhled každé koupelně.

Cílem je přinášet vám stále něco nového. Výsledkem spojení s předními designéry jsou nevšední tvary pro jedinečnost vaší koupelny a praktické řešení problémů s prostorem. Nadčasový design RAVAK se ani po delší době neokouká.

Vany značky RAVAK i panely k nim nabízíme ve speciální bílé barvě snowwhite.

Rohové vany jsou dominantou každé koupelny. Jsou typické svým velkým vnitřním prostorem a umožňují pohodlné koupání a relaxování ve dvou. Disponují praktickým sedátkem, které využijete třeba při sprchování nebo jako odkládací plochu. V nabídce jsou podhlavníky a vanové zástěny a dveře. Rohovou vanu lze obestavět a obložit příp. osadit ergonomickým čelním panelem.

Vana NewDay má jedinečný moderní design s čistými liniemi, který reaguje na nejnovější trendy designu. Vana Gentiana je svým vzhledem inklinuje k oblíbené klasice vybavení koupelen. Rohové vany RAVAK budou vždy originálním prvkem každé koupelny. Nabízejí nezapomenutelné chvíle komfortu a relaxace ve dvou.