Chromový koupelnový radiátor PURMO Flores C CH 600/1755 - oblý, spodní ROZBALENO v AKCI!!

Chromový koupelnový radiátor PURMO Flores C CH 600/1755 - oblý, spodní ROZBALENO v AKCI!!
Akce
výprodej
na dotazVaše cenana dotazVaše cena
Tento produkt nelze zakoupit
Prodej byl ukončen
Kód0108292
Kód výrobceF33A01800600030SCHRO
VýrobcePurmo
Záruka24 měsíců
Typ dopravy
Prodej tohoto produktu byl ukončen, ostatní podobné produkty najdete v sekci Koupelnové radiátory – žebříky z lesklého chromu.
AKČNÍ CENA!!
Pozor!! Radiátor je plně funkční. Jedná se pouze o rozbalené zboží!!

 

Chromový koupelnový radiátor PURMO Flores C CH 500/ 770

Doporučená topná tyč - 300 W

Popis:

Pochromované modely Flores jsou nabízeny ve dvou variantách: v klasickém provedení s přímými topnými trubkami nebo s dynamicky prohnutými trubkami u modelu Flores C CH. Obě varianty jsou typické svislou sběrnou trubkou s D profilem s výrazně širokou plochou, malou hloubkou a končící jemným zaoblením. Nejvýraznější společnou vlastností těles Flores je jejich velmi elegantní chromová úprava. S touto povrchovou úpravou dokonale sladíte všechny armatury a doplňky ve Vaší koupelně.

 

 

 

 

 

 

 

vodorovné přímé (Flores CH), případně vodorovné prohnuté (Flores C CH) přesně opracované ocelové trubky 22x1mm a svislé sběrné trubky 40x30x1,5 mm s D-profilem v pochromovaném provedení.

 

  • Připojení: přívod a zpátečku lze u těles Flores připojit vpravo nebo vlevo zdola přes připojení 2x G 1/2“, které se nalézá na svislých sběrných trubkách.
  • Upevnění: koupelnová tělesa Flores CH a Flores C CH jsou standardně dodávána včetně upevňovacích sad pro čtyřbodové upevnění.
  • Povrchoá úprava: pochromováno
  • Provozní tlak: 8bar
  • Zkušební tlak: 10bar
  • Bezpečnost: konstrukce odpovídá požadavkům na bezpečnost práce v souladu s pokyny zákonného úrazového pojištění

Flores CH                                                      Flores C CH

      

VýrobcePurmo
Hmotnost16,90 kg
Popis a technické parametrySpecifikace
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2022 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. V roce 2004 funguje kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží. Můžeme také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky. Od roku 2020 pracujeme na SK jazykové mutaci internetového obchodu KURENIELACNO.SK a dalších projektech..

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace. Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Delimano, Dormeo, Wellneo a Rovus .

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Díky úzké spolupráci přímo s výrobci nabízíme nejnižší možné ceny.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.

Weblogo

Poslední navštívené