Wellneo Posilovač Squat Magic Gymbit

Wellneo Posilovač Squat Magic Gymbit
Wellneo Posilovač Squat Magic Gymbit
Wellneo Posilovač Squat Magic Gymbit
Wellneo Posilovač Squat Magic Gymbit
Wellneo Posilovač Squat Magic Gymbit
Wellneo Posilovač Squat Magic Gymbit
Vaše cena s DPH1 999 Kč
Vaše cena bez DPH1 652 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Prodej byl ukončen
Kód0055670
Kód výrobce106164313
VýrobceWellneo
EAN7630033930826
Záruka24 měsíců
Typ dopravy: Zdarma
Popis a technické parametrySpecifikace

Wellneo Posilovač Squat Magic Gymbit

Posilovač Squat Magic je nový revoluční přístroj, se kterým bude dřepování hračkou a bolest kolen minulostí. Squat Magic disponuje vším, co získáte při provádění klasického dřepu - posílí celou spodní polovinu těla a trup, ale nezatěžuje vaše kolena. Při pohybu dolů vám pomáhá udržet správnou pozici a při pohybu nahoru podporuje a snižuje zátěž na kolena až o 30 kg. Více dřepů? Žádný problém!

Posilte celé tělo s posilovačem Squat Magic


Dřepy budou vaším nejlepším kamarádem

Chcete krásně kulatý zadeček? Musíte dělat dřepy!

Squat Magic je revoluční přístroj, se kterým budete snadněji a efektivněji provádět dřepy. Dřep je král všech cviků na posílení zadečku, ne všichni jej ovšem znají provést správně. Squat Magic disponuje revoluční technologií S.A.T. (Squat Assistive Technology), která pomáhá udržovat správnou pozici při pohybu dolů a poskytuje podporu při pohybu nahoru, čímž umožňuje provedení učebnicového dřepu. A to vše bez zátěže kolen! Posilovač Squat Magic sníží zátěž kolen při dřepování až o 30kg a přitom zajistí úžasné výsledky.

Hlavní vlastnosti

Revoluční posilovač Squat Magic disponuje nejnovější technologií, která zaručuje perfektní provedení dřepu a vypracovaní těla snů.

 

Dokonalý dřep

Na rozdíl od klasických dřepů, dřepování s posilovačem Squat Magic zaručuje dodržení správné pozice a poskytuje odpor při pohybu dolů, takže vaše svaly jsou maximálně využité. Navíc, s posilovačem Squat Magic můžete provést až 15 různých variant dřepů a posílit tak vaši spodní polovinu těla ze všech možných úhlů.

Pomoc při pohybu nahoru pro menší zátěž kolen

Jako by to byl váš osobní trenér, posilovač Squat Magic vás neustále udržuje ve správné pozici a poskytuje vám podporu pro provedení všech opakování, i když už začnete být unavení. Squat Magic v podstatě poskytuje podporu až 30 kg při pohybu nahoru, to znamená až o 30kg méně zátěže na vaše kolena.

Pečlivě navržená kontaktní podložka

Speciálně navržená nakloněná podložka zajišťuje správný úhel kyčlí a kolen během provedení celého dřepu a udržuje vás tak ve správné poloze po celou dobu cvičení. Lépe než kdykoliv předtím nyní můžete provádět dřepy, nezatěžovat přitom kolena a zaměřit se až na 5 svalových skupin v jednom pouhém pohybu: zadeček, přední a zadní stehenní svaly, lýtka a trup.

Udrží vás v zóně spalování

Cítíte jak to pálí? To znamená, že pořádně makáte! Upravte kontaktní sedátko tak, aby vyhovovalo vaší výšce a hloubce dřepu (nesedejte si, jen se lehce dotýkejte) a při dřepování neustále udržujte kontakt, pro udržení správné pozice. Zůstanete v zóně spalování, vaše svaly budou aktivní po celou dobu cvičení a vy tak dosáhnete nejlepších výsledků.

Nezatěžuje klouby

Posilovač Squat Magic poskytuje podporu až 30 kg při pohybu nahoru, efektivně tak snižuje zátěž váhy vašeho těla na kolena. Zatížená spodní část posilovače navíc zajistí stabilitu během celého cvičení. Squat Magic je skvělým pomocníkem, když se zotavujete po operaci, zranění nebo pokud nemůžete dřepy provádět z jiných zdravotních důvodů či kvůli bolesti kolen.

Krok za krokem k lepším výsledkům

Posilovač Squat Magic má 3 úrovně odporu, což umožňuje přizpůsobit zátěž vašim potřebám a fyzické připravenosti. Pokud s cvičením začínáte, začněte s nejnižší úrovní a postupně odpor zvětšujte, jak svaly rostou a sílí. Vhodný pro osoby jakéhokoliv věku a úrovně fyzické kondice. Maximální nosnost je 110kg.

Na začátku byla věda

Centrum progresivní sportovní technologie, výzkumu a vývoje na celosvětově uznávaném institutu sportovní technologie Loughborough university ve Velké Británii provedlo nezávislou studii zabývající se účinností posilovače Squat Magic.

S pomocí EMG senzorů pro měření svalové aktivity, měřičů srdeční frekvence a infračerveného sledování pohybu s CODA systémem pro biomechanickou analýzu zjistili, že posilovač Squat Magic poskytuje stejně efektivní cvičení jako běžné dřepy, ale bez zátěže kolen.

Proč bychom měli dělat dřepy?

 • Posílení celého těla
 • Spalování tuků
 • Zlepšení cirkulace krve a snížení celulitidy
 • Zlepšení pohyblivosti kloubů a prevence zranění
 • Lepší držení těla
 • Posílení středu těla
 • Posílení svalů nohou a zadečku
 • Lepší zdraví kostí a kloubů
 • Udržení zdravé pohyblivosti a zlepšení rovnováhy

Přejeďte přes obrázek   - zobrazí se podrobné informace.

A jak jsou spokojení naši zákazníci?

Upřímně řečeno, jakmile jsem začala používat Squat Magic, okamžitě jsem pocítila posílení nohou a zlepšení rovnováhy. V minulosti jsem měla problémy s koleny a nemohla jsem dělat dřepy, s posilovačem Squat Magic je to tak snadné. V mém věku jsem se nikdy necítila lépe.

Výsledky po pouhých 4 týdnech

 • Předtím

  Potom

 • Předtím

  Potom

Parametry a specifikace
VýrobceWellneo
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Wellneo Podpůrný pás na záda Biofeedbac
PN: 106142812
Prodej byl ukončen
615 Kč508 Kč bez DPH
Wellneo Posilovač břišních svalů 6Abs Shaper Gymbit
PN: 106049428
Prodej byl ukončen
719 Kč594 Kč bez DPH
Wellneo Posilovač celého těla Gymbit
PN: 106049433
Skladem 10 ks
479 Kč396 Kč bez DPH

Fond ohrožených dětí
Facebook
SHOPROKU 2018