OSMA kanalizační šachta 315x3000 mm vícevtoková KG 200 poklop teleskopický mříž - 12,5t

OSMA kanalizační šachta 315x3000 mm vícevtoková KG 200 poklop teleskopický mříž - 12,5t
Běžná cena s DPH7 693 Kč
Ušetříte2 693 Kč 35 %
Vaše cena s DPH5 001 Kč
Vaše cena bez DPH4 132,70 Kč
Kód0052828
PřipojeníVícevtokové
Výška v mm3000
OdpadDN200
Nosnost12,5 tuny
TypPoklop s mříží
Dimenze - DN315
VýrobceOSMA
Záruka24 měsíců
Dostupnost:
Skladem 1 ks

OSMA kanalizační šachta 315x3000 mm vícevtoková KG 200 poklop teleskopický mříž - 12,5t

Dna revizních šachet a uličních vpustí, vyráběná z polypropylenu, disponující homogenní stěnou s vysokou kruhovou tuhostí a vynikající svou vysokou teplotní odolností dlouhodobě do 90 oC. Dna jsou určena jako základ pro konstrukci revizních šachet domovních kanalizačních přípojek a dvorních vpustí jako součásti dešťové kanalizace.

Šachtové trouby jsou vyráběné z PVC a vlnovce z polypropylenu. Šachtové trouby a teleskopy jsou určeny pro konstrukci revizních šachet domovních kanalizačních přípojek a dvorních vpustí jako součásti dešťové kanalizace.

ŠACHTOVÉ DNO Je vyráběno z polypropylenu (PP) ve dvou základních provedeních, s různými velikostí připojení vtoků. Všechny vtoky jsou opatřeny hrdlem s vícebřitým těsnícím kroužkem. Nepoužívané vtoky je možné zaslepit hrdlovým uzávěrem. Dokonalá těsnost spojení šachtového dna s potrubím a s šachtovou roubou zajišťuje odolnost celého díla vůči průsaku vody venčí do tělesa šachty (např. při vysoké hladině podzemní vody) nebo naopak zabraňuje kontaminaci podzemních vod splaškovými i odpadními vodami.

POCHŮZNÝ POKLOP (A15)

LITINOVÝ A PLASTOVÝ je zařazen mezi doplňky RV-Systém OSMA, neboť je odlišná od montáže šachty s teleskopem. Usazuje se přímo na šachtovou troubu, zkrácenou přesně do výšky terénu. Své uplatnění nachází především ve volném terénu a na pískových cestách.

TELESKOP S LITINOVÝM POKLOPEM

Je nejvariabilnějším prvkem systému, který určuje konečnou funkci šachty. Teleskop je dodáván v rozměrové řadě DN 315. Jeho horní část je pevně osazena litinovým poklopem s nosností 12,5 t nebo 40 t, opatřeným těsným uzávěrem, s průduchy nebo mřížkou pro odvětrání. Nedílnou součástí teleskopu je gumová těsnící manžeta, sloužící k připojení na šachtovou troubu.

Šachty je možné libovolně zkracovat seříznutím korugované trubky. Teleskopickým poklopem je možné libovolně nastavovat výšku šachty +- cca 300mm 

katalog ke stažení zde: