Kazeta značkového vína ZDARMA

Kazeta značkového vína ZDARMA
Doporučená cena výrobcem s DPH450 Kč
Ušetříte450 Kč 100 %
Vaše cena s DPH0 Kč
Vaše cena bez DPH0 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Samostatně neprodejné 70 ks
Kód0043542
Popis a technické parametry

Tento produkt lze objednat pouze v rámci marketingové akce nebo do vyprodání zásob!

Vinařské produkty firmy Morávia víno, spol. s r.o. jsou na trhu od roku 1990.  Závod sídlí v nových prostorách v obci Prušánky, část Podsedky. Víno vyrábíme pomocí nejmodernějších technologií a každé vyrobené víno, je opatřeno certifikátem, svědčícím o předchozí kontrole ve státní komisi. Teprve pak je víno expedováno po celém území České republiky.

Vína dvouletá a starší jsou velmi pečlivě uložena v lahvích ve sklepních prostorách s konstantní teplotou. Tam zrají a dosahují výjimečné kvality. Tato oblast sklepů, zvaná Nechory, je hojně navštěvována turisty, vede zde i vinařská stezka

MODRÝ PORTUGAL - jakostní víno s přívlastkem, pozdní sběr suché - 2011

Vinařská oblast Morava, podoblast Velkopavlovická, Obec Moravský Žižkov, trať Slovenské. Rubínová barva. Chuť příjemná, smetanová, jemně natrpklá s výraznou vůní po zralých švěstkách, s menším obsahem kyselin. 13,0 % Alk.

MULLER THURGAU - Moravské zemské víno polosuché - 2014

Vinařská oblast Morava, podoblast Velkopavlovická, Obec Moravský Žižkov, trať Slovenské. barva světlá se zelenožlutým odstínem, vůně muškátová s tóny grepu a broskve. Plné, harmonické a příjemně pitelné víno svěžího charakteru. 12,5% Alk.

Vyhrazujeme si právo na změnu odrůdy vín a jejich ročníků , dle dostupnosti odrůd od dodavatele Morávia víno PRUŠÁNKY, spol. s r.o.

Fond ohrožených dětí
Facebook