4heat Destratifikátor King 75V - levý

4heat Destratifikátor King  75V - levý
Doporučená cena výrobcem s DPH22 425 Kč
Ušetříte1 121 Kč 5 %
Vaše cena s DPH21 304 Kč
Vaše cena bez DPH17 606,35 Kč
Dostupnost:
Skladem u dodavatele
Kalkulačka splátek: spočítat
Kód0044153
Kód výrobceKing 75V
Výrobce4heat
Výkon 200 W
Záruka24 měsíců
Typ dopravy: Zdarma
Popis a technické parametrySpecifikace

4heat Destratifikátor King / Eliturbo  75V - levý

Tento typ používá pro snížení stratifikace vzduchu speciálně tvarované lopatky. Pokud bylo například z ekonomických důvodů instalované vytápění na halách poddimenzované a tudíž méně efektivní na vytápění, destratifikátor KING zvýší teplotu vzduchu u podlahy správným mísením vzduchu a vytvoří lepší pracovní podmínky. Tento typ používá pro snížení stratifikace vzduchu speciálně tvarované lopatky.

Při instalaci v nových halách a budovách je výhodné umístit destratifikátor King/Eliturbo díky němuž může být použito vytápění o nižším výkonu = úspora při vytápění.S použitím destratifikátoru King/Eliturbo jsou prostory vytápěny rovnoměrně a “bez průvanu”, vlhkost je konstantní a nevíří se prach. Destratifikátor King/Eliturbo zlepšuje pracovní podmínky, které jsou pak dále vyjádřeny lepší produktivitou a kvalitou.

Lopatky destratifikátoru King/Eliturbo jsou speciálně navrženy tak, aby zamezily vzniku tepelné vrstvy nasáváním chladnějšího vzduchu ze spodních částí místnosti a jeho následným mixováním s teplým vzduchem z horních částí. Výsledkem je vyrovnaná teplota v místnosti. Destratifikátor King/Eliturbo v zimním období redukuje tepelné ztráty, zvyšuje teplotu u podlahy a zajišťuje stejnosměrnou teplotu v budově, ale je také velmi užitečný i v létě, kdy snižuje vzdušnou vlhkost a redukuje korozi konstrukce budovy, redukuje i nepříjemný zápach.

Technická charakteristika

- Eliminace teplotního gradientu
- Redukce tepelných ztrát
- Zvýšení teploty u podlahy
- Stejnoměrná teplota v budově
- Využití tepla produkovaného stroji
- Úspora  energie
- Univerzální a stejnoměrné větrání celé budovy
- Redukce koroze konstrukce budovy
- Redukce vlhkosti v budově

Výrobce4heat
Výkon200 W
Hmotnost16,00 kg

Fond ohrožených dětí
Facebook