Rovus Bezdrátová žehlička Ultra

Rovus Bezdrátová žehlička Ultra
Rovus Bezdrátová žehlička Ultra
Rovus Bezdrátová žehlička Ultra
Rovus Bezdrátová žehlička Ultra
Rovus Bezdrátová žehlička Ultra
Vaše cena s DPH1 609 Kč
Vaše cena bez DPH1 330 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Prodej byl ukončen
Kód0063980
Kód výrobce106150820
VýrobceRovus
Záruka24 měsíců
Typ dopravy: Zdarma
Popis a technické parametrySpecifikace

Rovus Bezdrátová žehlička Ultra

Jediná žehlička, která kombinuje to nejlepší! Užijte si žehlení bez kabelů, které brzdí vaši práci. Zároveň využijte funkci smart, která perfektně usnadní žehlení, které nebylo nikdy jednodušší. Navíc můžete využít mnoho druhů regulace páry.

Perfektní kombinace

Bezdrátová žehlička Ultra Rovus představuje kombinaci dvou úžesných funkcí, které ještě dohromady nikdy nebyly. Kromě možnosti použítí bez kabelů inteligentní funkce umožňuje žehlení ještě jednodušší a pohodlnější, protože automaticky nastavuje teplotu bez tlačítka pro její regulaci. Pomáhá rychlejšímu dosažení lepších výsledků s nulovou námahou.

Bez omezení kabelem

Nyní se již nemusíte obávat, že vás kabel bude při žehlení brzdit, když budete měnit směr žehlení nebo vyrovnávat složité záhyby na oblečení.

Bezdrátová žehlička Ultra Rovus se přizpůsobí jakémukoliv úkonu žehlení a můžete jej použít i s napájecím kabelem. Volba je jen na vás. Přechod na bezdrátovou žehličku je velmi jednoduchý, bez další odkládací plochy, takže ušetříte i místo na žehlícím prkně. Výkon 2200W zajistí, že vaše prádlo bude dokonale hladké.

Regulování páry

Tato bezdrátová žehlička nabízí variabilní regulaci páry včetně kontinuální páry a velkého parního výkonu, suchí páry a funkce postřiku, stejně tak vertikální napařování pro efektivní odstraňování přehybu z visícího oděvu.

Ale pohodlí zde nekončí! Žehlička také umožňuje funkci odvápnění, takže odstraňuje nečistoty z kanálků a brání vytvoření vodního kamene a ucpávání.


Jak pracuje smart funkce


Inteligentní funkce žehličky je založena na pricipu ''roztavení čokolády'', která zabraňuje spálení/poškození oblečení (čokolády) oddělením vysoce vyhříváné desky od páry a ''kontaktní'' desky, která klouže po oděvu. Také umožňuje mnohem stabilněšjí (dlouhotrvající) teploty s nižšími taplotními špičkami, které zabraňují přehřátí odevů a nerušení vlákem.

Aby byla zajištěna bezpečná funkce tohoto systému, žehlička má zdvojené všechny důležité komponenty - dvojitá žehlící plocha, dvojitý termostat a dvojitá pojistka, která sama o sobě nebízí delší životnost.

Parametry a specifikace
VýrobceRovus

Fond ohrožených dětí
Facebook
SHOPROKU 2018